HAKKIMIZDA


UTEK Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti. 2009 yılında İlhami Ülger ve Erdal Topdemir tarafından inşaat, mekanik ve elektrik taahhüt alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.


Mühendislik ve Mimarlık


Uzun yıllardır inşaat, mekanik, elektrik ve yapı denetimi alanlarında ayrı ayrı faliyetler gösteren şirketlerimiz, 2008 yılında yeni bir yapılanmaya gidilerek İlhami Ülger ve Erdal Topdemir’in katılımıyla UTEK Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti. çatısı altında birleştirilmiştir.

2009 yılı ile birlikte tüm şirketler UTEK Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti. etrafında toplanmıştır. Deneyim, bilgi, çalışma ve üstün nitelikleriyle günden güne büyüyen UTEK, uzman kadrosu ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutmuştur.


Uzman

UTEK Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti. olarak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda büyümeye devam edeceğiz. Amacımız UTEK’i değerli bir marka haline getirmektir. Uzman kadromuzun özverili çalışmaları ile bu hedefi başarıyla yakalayacağımıza inanıyoruz.


Markalaşma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlamayı en önemli hedeflerden biri olarak görüyoruz.

Topluma değer katacağına inandığımız projeler geliştirmeye ve bu projeleri yürüten kurumlara destek vermeye devam edeceğiz.
Şirketimiz, hitap ettiği sektörleri en iyi şekilde desteklemeyi ve mevcut ürünlerin kalite ve verimini arttırıcı her türlü hizmeti müşterilerimize sunarak insan hayatının değerlerini yükselten projeler tasarlamayı kendine vizyon edinmiştir.

Bu vizyonla birlikte amacımız, kurumsallaşmış yapı, yetişmiş insan gücümüzle çağdaş teknolojiyi yakalamak ve daha uygun hale getirmek için doğru, ekonomik, çevreye duyarlı sistemler ile yüksek kalitede uygulamalar üreterek müşterilerimize konfor ve güveni yaşatmaktır.

Başarı başarısızlıkların olmaması değil, yüksek amaçlarınızın olmasıdır; her savaşı kazanmak değil sonunda kazanmaktır.
Expand